Fellestur til Devdis

Publisert av Karianne Koi den

CampDevdisTromsø og Omegn Thk ønsker alle klubbens medlemmer og andre hundekjørere i regionen som har lyst til å være med velkommen til sesongens fellestur. Dato for begivenheten er satt til 16. – 18. april og stedet er Devdis skogen 3-4 km (se kart for ca plasering) fra Statsskoghytta. Her har Espen og Aslak Prestbakmo brukt å ha en vinter camp hvor der er rennende vann og fine muligheter for telt/lavo leir. Dette er en kort tur fra parkeringsplassen og det burde være tilgjengelig for både ski folk med en hund til storspannskjørere og for familiefolk med små barn. Fra campen er tur mulighetene mange og varierte hvor en har anledning til å kjøre sammen med andre. Etter endt tur er det sosialt hygge rundt leirbålet hvor alle historiene fra årets sesong vil bli fortalt og neste års planer vil bli diskutert livlig.

Håper at så mange som mulig har anledning til å komme. Det blir en fin
felles avrunding av 2009/2010 sesongen.

Kategorier: Aktiviteter